Představujeme Vám naší novou dětskou edici Svět

BOBOTUBES - Drž správný rytmus celý rok

Rytmus je život, život je rytmus...

Každý život má rytmus. Základní tempo určuje tlukot našeho srdce, které začíná bít už v šestém týdnu vývoje lidského plodu a nezastaví se celý život. Rytmus našeho života, stejně jako tep našeho srdce, se mění. Někdy je rychlejší, někdy pomalejší. Podle toho, co zrovna děláme, prožíváme a také podle naší nálady.

 

Diktujeme tempo...

Naše nálada a naše tempo se dá měnit zvenčí. Dokážeme převzít rytmus podle bubnování. Melodie dokáže podtrhnout nebo změnit naši náladu, vyvolat a zvýraznit emoce.

Tento efekt se často využívá a opravdu funguje. Setkat se s tím můžeme ve sportu, kdy rytmus udává tempo cvičení a pohybu. Divadelní a filmový zážitek zvýrazní správná melodie. Rytmus a hudba dokáže podpořit atmosféru a hrát na naše city. Pro pochopení toho, jak to funguje, je vhodná perkusní sada Bobotubes.

 

Motto Bobotubes:

RYTMUS JE ZÁKLAD ŽIVOTA. NEJPODSTATNĚJŠÍ RYTMUS JE TEP NAŠEHO SRDCE. KDO MU ROZUMÍ, ROZUMÍ SÁM SOBĚ.

 

Chyť správný rytmus...

Není nic snazšího, než si to vyzkoušet. Bobotubes jsou ideální hudební nástroj pro děti, dospělé i profesionální muzikanty. Tyto jednoduché perkuse Ti pomohou chytit správný rytmus, ale zvládnou toho mnohem víc.

Díky přesnému nařezání jsou hrací trubky naladěny na tóny stupnice C dur. Pořídit si můžeš základní sadu celých tónů. Pokud budeš chtít hrát složitější melodie, bude se Ti hodit doplňující sada půltónů a nebo bassové trubky.

 

Drž tempo a hraj melodii...

Díky správnému naladění nejsou hrací trubky Bobotubes jen hudební nástroj pro nejmenší, ale také zajímavý perkusní nástroj i pro skupinu profesionálních hudebníků. Do začátku se Ti může hodit Bobotubes notovníček, který Ti pomůže ovládnout hrací roury. Bobotubes rozvíjí hudební projev, a tak můžeš postupně hrát složitější melodie.

Nejzábavnější a nejlepší je hra ve skupině. Hrát můžeš s kamarády nebo se spolužáky ve škole, kde by hrací trubky určitě neměly chybět. Společné hraní učí spolupráci a to nejen ve školách, ale je vhodné také pro firmy jako prostředek ke stmelování kolektivu při korporátním bubnování, školeních či firemních mítincích.

 

Vaše objednávka byla odeslána.

Byli jste úspěšně přihlášeni k odberu našeho newsletteru.

Vaše zpráva byla odeslána, budeme Vás kontaktovat co nejdříve.