Vaše jméno vylaserujeme zdarma na vybrané produkty. Vyberte si svůj zápisník nebo skicák.

Tvoříme budoucnost založenou na úspěšné minulosti

S vášní a odhodláním vyrábět produkty špičkové kvality

 

Co byste o BOBO měli vědět

 

1991

Začínáme s poctivým řemeslem

Na začátku historie naší rodinné firmy je láska k papíru. A také touha lidí v tehdejším Československu po kopírování všeho možného. Úspěšně zkoušíme, co všechno se dá s papírem dělat.

1995

Stěhujeme se do Voračic

Pronajaté prostory měníme za vlastní. V přestavěných halách otevíráme moderní papírenský provoz a rozšiřujeme sortiment - bloky s myšákem BOBO i naše další produkce si drží významné postavení na českém trhu.

2015

Jsme stále o krok kupředu

Z gruntu měníme náš papírenský provoz. Otevíráme novou výrobní linku a nasazujeme ty nejmodernější světové technologie. I díky nim slaví úspěch nové edice. Duhová kočka je první řadou, kde dáváme prostor českým umělcům.

2017

Náš papír má zvuk!

Pokračujeme v podpoře užitého umění. Uvádíme na trh ozvučenou Sluneční kolekci Miloše Vacíka, kde si zákazníci mohou vybírat z produktů s akvarelovým papírem nebo černým kartonem. Navíc si na svém chytrém telefonu mohou přehrát 5 skladeb Miloše Vacíka.

2018

Měníme tvář

Vyhrnuli jsme si rukávy a spustili nový web s eshopem v nové vizuální identitě s moderním logem. A hlavně s množstvím krásných a užitečných věcí z papíru a bonusem v podobě nové edice Leonardo. Víme totiž stejně dobře jako vy, že papír má před sebou skvělou budoucnost. Stejně jako poctivé řemeslo.

Děkujeme

Vaše objednávka byla odeslána.

Děkujeme

Byli jste úspěšně přihlášeni k odberu našeho newsletteru.

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána, budeme Vás kontaktovat co nejdříve.