V našem e-shopu můžete zakoupit diáře  a kalendáře  na rok 2022.

Tvoříme budoucnost založenou na úspěšné minulosti

S vášní a odhodláním vyrábět produkty špičkové kvality

 

Co byste o BOBO měli vědět

 

1991

Začínáme s poctivým řemeslem

Na začátku historie naší rodinné firmy je láska k papíru. A také touha lidí v tehdejším Československu po kopírování všeho možného. Úspěšně zkoušíme, co všechno se dá s papírem dělat.

1995

Stěhujeme se do Voračic

Pronajaté prostory měníme za vlastní. V přestavěných halách otevíráme moderní papírenský provoz a rozšiřujeme sortiment - bloky s myšákem BOBO i naše další produkce si drží významné postavení na českém trhu.

2015

Jsme stále o krok kupředu

Z gruntu měníme náš papírenský provoz. Otevíráme novou výrobní linku a nasazujeme ty nejmodernější světové technologie. I díky nim slaví úspěch nové edice. Duhová kočka je první řadou, kde dáváme prostor českým umělcům.

2017

Náš papír má zvuk!

Pokračujeme v podpoře užitého umění. Uvádíme na trh ozvučenou Sluneční kolekci Miloše Vacíka, kde si zákazníci mohou vybírat z produktů s akvarelovým papírem nebo černým kartonem. Navíc si na svém chytrém telefonu mohou přehrát 5 skladeb Miloše Vacíka.

2018

Měníme tvář

Vyhrnuli jsme si rukávy a spustili nový web s eshopem v nové vizuální identitě s moderním logem. A hlavně s množstvím krásných a užitečných věcí z papíru a bonusem v podobě nové edice Leonardo. Víme totiž stejně dobře jako vy, že papír má před sebou skvělou budoucnost. Stejně jako poctivé řemeslo.

Vaše objednávka byla odeslána.

Byli jste úspěšně přihlášeni k odberu našeho newsletteru.

Vaše zpráva byla odeslána, budeme Vás kontaktovat co nejdříve.