Dnes doprava od 59 Kč nebo zdarma při nákupu nad 599 Kč. Více informací v článku "Proč nakupovat na bobo.cz?"

Zakázková výroba

Papír, spirálová vazba, poctivé řemeslo a fantazie. Základní ingredience pro bloky, diáře,  skicáky a kalendáře. Vyrobíme je přesně podle Vašich požadavků a představ tak, aby dobře sloužily svému účelu a dělaly Vám radost.

Velké série ... 

Rychle vyrobíme vysokonákladové série i specifické řady pro firmy nebo jednotlivce. Připravíme vlastní návrh nebo je vyrobíme podle konkrétních požadavků. Vyrábíme i firemní limitované série, třeba reprezentativní diáře s monogramem nebo jménem nového majitele. 

 

...i dárek pro jednoho

Jeden jediný kus nebo malý náklad v rozměru, který chcete. Díky zkušenostem a možnostem digitálního tisku si můžete objednat cenově dostupný dárek pro člena rodiny, kamaráda, kolegu nebo třeba jen sobě pro radost. Příklad? Vlastní signované desky pro kresby.

 

Laser a další technologie 

Pracujeme s laserem při tvorbě produktů z papíru. Díky tomu můžete mít blok nebo diář, který nikdo jiný nemá. Do papíru dokážeme laserem přenést prakticky jakýkoliv námět i umělecká díla, která vytvářejí dojem 3D zpracování. Laserová technologie doplněná kvalitním tiskem výsledný dojem ještě umocňuje. Laser používáme při velkých zakázkách i pro individuální výrobu.

 

 

S papírem a spirálou toho dokážeme hodně 

V naší specializované knihárně se zaměřujeme na kompletní zpracování papíru a skvěle si rozumíme s vazbou ve všech jejích podobách – pracujeme s vazbou twin wire, plastovou vinutou, kovovou vinutou a lepenou. Celá řada doplňkových služeb, jako je kulacení rohů, vrtání děr, výseky, kompletace a různé ruční práce pak ukazuje, že s papírem dokážeme dělat divy. 

Vyrobíme pro Vás jakékoli bloky s vazbou twin wire nebo lepené, stolní či nástěnné kalendáře i brožury. Vybírat můžete z pestré škály provedení a formátů. Naší specialitou jsou i brožury V11 s novým typem vazby v podobě knihy i nestandardní produkty vyrobené na přání zákazníka.  

 

Blok jako investice

Stále přicházíme s novými nápady a moderními způsoby zpracování. Vyrábíme věci, při kterých uplatňujeme náš um a tvůrčí fantazii. Třeba blok se zlatou spirálou, vyrobenou z opravdového zlatého drátu. Kromě nádherného bloku jeho majitel obdrží i certifikát potvrzující ryzost zlata. Získává tak i nadčasovou hodnotu. Speciálních výrobků je za námi opravdu hodně. Rádi je vyrobíme i Vám. 

Příklady ze zakázkové výroby

Radka Čiková

Obchodník - zakázky

 

+420 602 329 458


cikova@bobo.cz

Děkujeme

Vaše objednávka byla odeslána.

Děkujeme

Byli jste úspěšně přihlášeni k odberu našeho newsletteru.

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána, budeme Vás kontaktovat co nejdříve.