Nakupujte v našem e-shopu výhodněji.Zaregistrujte se a získejte 10% slevu.

Zakázková výroba

Papír, spirálová vazba, poctivé řemeslo a fantazie. Základní ingredience pro bloky, diáře, skicáky a kalendáře. Vyrobíme je přesně podle Tvých požadavků a představ tak, aby dobře sloužily svému účelu a všem dělaly radost.

 

Bloky a zápisníky

Chceš mít svůj vlastní blok, vyrobíme ho přesně podle tvého přání. Zvol si papír a kolik listů bude Tvůj zápisník obsahovat. Bloky s čistou, linkovanou, čtverečkovanou, tečkovanou, nebo kombinovanou náplní a také listy ve vlastním designu svážeme kovovou twin spirálou nebo vyrobíme lepený blok. Vyber si desky tištěné, kašírované, plastové nebo pevné s laserovým gravírováním. Aby se Ti s blokem dobře pracovalo doplníme záložku, gumičku přes desky, poutko na tužku a praktickou kapsičku. Listy mohou být perforované pro snadné odtržení a také provrtané pro archivaci v šanonu.

Diáře

Chceš si vyrobit vlastní praktický diář, ideální je ten od nás, který je svázaný dvojitou kovovou spirálou, samovolně se nezavírá a listy se dají otáčet o 180°. Zvol si velikost, která ti bude vyhovovat. Vybrat si můžeš ze standardních náplní a nebo si klidně vytvoř svou vlastní. Na desky diáře Ti vylaserujeme logo firmy, jméno, oblíbený motiv či citát. Zvolit si můžeš také plně potištěnou nebo třeba plastovou obálku. Diář si můžeš pořídit i s tužkou, ať můžeš začít hned plánovat.

Kalendáře

Chceš na stůl či stěnu pro sebe a také pro osobní i obchodní přátele kalendář s vlastním designem. Stačí si vybrat kalendář z naší nabídky, který oblékneme do Tvého kabátu, nebo si vytvoř vlastní s unikátním kalendáriem či vlastními fotografiemi.

Na stojánku stolního a na prodloužených zádech nástěnného kalendáře může být reklamní či motivační přítisk, který můžeme zapsat efektně pomocí laseru.

Brožury

Propagační brožury, katalogy, návody, učebnice, průvodce, mapy, básně, příběhy, fotografie, obrázky, recepty, prostě vše, co Tě napadne svážeme kovovou nebo plastovou spirálou. Oba druhy vazeb jsou praktické a s brožurami se velmi pohodlně pracuje a dobře se v nich listuje a čte, protože listy se samovolně nezavírají a dají se otáčet až o 180°.

Různé druhy obálek dodají tvým brožurám osobitý vzhled a mohou tak získat i podobu klasické knihy. Do brožur se dá přidat i mnoho praktických prvků, které zefektivní jejich používání - vysekávané rejstříky, které oddělují kapitoly, záložka, gumička přes desky, poutko na tužku a také umíme zařídit, aby papír hrál a mluvil.

Příklady ze zakázkové výroby

Radka Čiková

Obchodník - zakázky

 

+420 602 329 458


cikova@bobo.cz

Vaše objednávka byla odeslána.

Byli jste úspěšně přihlášeni k odberu našeho newsletteru.

Vaše zpráva byla odeslána, budeme Vás kontaktovat co nejdříve.