Představujeme Vám naší novou dětskou edici Svět

Zápisník nebo skicák s vlastní obálkou

Mnozí z nás už v dětství toužili po tom, mít svůj vlastní zápisník, deník, skicák nebo kroniku. Tehdy jsme to řešili různě. Kreslili jsme obrázky přímo na desky notesu nebo jsme ho různě polepovali. Originál to byl v každém případě, ale výsledek hodně závisel na naší šikovnosti a přiznejme si, ne vždy nám to dopadlo k naší spokojenosti. V tomto článku se podíváme, jak se dnes dá zápisník nebo skicák s vlastní obálku vytvořit jednoduše a moderně.

Konfiguruj

Nové technologie Ti dávají šanci navrhnout si vzhled svého nového zápisníku nebo skicáku a zadat jeho výrobu z pohodlí domova a to už od jednoho kusu. Konfigurátor rodinného blokařství BOBO Blok je webová aplikace, která Tě v několika jednoduchých krocích provede tvorbou nového bloku. Stačí přejít na webovou adresu www.bobo.cz/konfigurator a začít konfigurovat. K dispozici je zde i návod pro obsluhu aplikace a můžeš se také nechat inspirovat v galerii již realizovaných zakázek. Prvním krokem je výběr výrobku, který se nejlépe hodí pro Tvůj záměr. Vybírat můžeš podle fotografií ve vysokém rozlišení a podle podrobného popisu výrobků. Pokud máš vybráno, klikni na tlačítko konfiguruj a přejdi do samotného srdce konfigurátoru.

 

Vytvoř si vlastní obálku

Nyní můžeš přejít k samotné tvorbě vlastního originálního bloku. V konfigurátoru upravuješ vzhled obálky ve třech jednoduchých krocích. Zadat můžeš vlastní text nebo si vybrat grafický motiv z galerie obrázků. Měnit se dá velikost a zarovnání jednotlivých prvků. Všechny úpravy se okamžitě zobrazují na náhledu, takže máš přesnou představu o tom, jak bude Tvůj nový zápisník nebo skicák vypadat. Možnosti úprav jsou široké. Vytvoř si svůj nový deníček nebo připrav krásný osobní dárek pro rodinu a známé. Skicáky pro děti, fotoalbum nebo pamětní knihu pro novomanžele či knihu na babiččiny recepty a zápisník pro dědu.

 

Nový skicák a zápisník s doručením až domů

Pokud jsi spokojený se svým návrhem, vlož upravený výrobek do nákupního košíku a dokonči objednávku. Společnost BOBO Blok Tvou připravenou grafiku přenese pomocí laserové technologie na desky vybraného výrobku a zašle Ti ho až domů. Pokud bys chtěl vytvořit blok pro svou firmu či zájmový spolek s vlastním logem, nebo zápisník se svým vlastním obrázkem budeš se muset obrátit na zakázkovou výrobu rodinného blokařství BOBO Blok, protože v takovém případě bude potřeba grafiku pro laserování připravit individuálně.

Práce s webovým konfigurátorem je jednoduchá. Přejeme příjemnou zábavu a hodně radosti s novým zápisníkem nebo skicákem ať už si ho pořídíš pro sebe, nebo ho někomu daruješ.

 

 

Vaše objednávka byla odeslána.

Byli jste úspěšně přihlášeni k odberu našeho newsletteru.

Vaše zpráva byla odeslána, budeme Vás kontaktovat co nejdříve.