Představujeme Vám naší novou dětskou edici Svět

Jde plánování a kreativita vůbec dohromady?

Dají se hbité ruce a tvůrčí mysl zkrotit a přimět k tomu, aby do předepsaných řádek a sloupců zapsaly to, co si hlava plná nových myšlenek už nezvládá zapamatovat. Naše nová dvojice výrobků to určitě dokáže, protože se nesnaží spoutat Vaši osobnost, ale naopak podnítí Vaši fantazii a vybídne k další kreativitě. Zároveň Vás může také doprovázet i ve chvílích relaxace a odpočinku.

Elegance, tvořivost a hravost

Desky diáře i zápisníku působí velmi elegantním dojmem, jsou vyrobeny z pevné přírodní lepenky a jsou potištěny laserem. Na přání je možné desky přizpůsobit přímo pro Vás a laserem do nich zapsat Vaše jméno, logo nebo oblíbený motiv. Přes desky diáře je natažena hnědá gumička, která barevně pěkně ladí a díky ní drží diář i zápisník v každé situaci pevně zavřený.

Po otevření desek se před Vámi objeví kreativní náplň, právě ta dělá z běžného diáře a zápisníku neobyčejný. Použili jsme kvalitní papír Munken 100 g, který je příjemný na dotek i na pohled a který není zářivě bílý, ale mírně žluto-hnědý (chamoa), a proto méně namáhá Vaše oči při čtení a psaní. Stránky jsou svázány bronzovou twin spirálou, která umožňuje pohodlné otevření a listování. Při položení na desku stolu se stránky nezavírají a díky tomu můžete nerušeně číst, psát a tvořit. Diář i zápisník se nesou v uvolněném a rozevlátém grafickém stylu, prakticky bez rovných linek zato s dostatek místa pro Vaše zápisky. To vše je v příjemných, tlumených a nevtíravých barvách roku 2020, vystihujících jednotlivá roční období.

 

Práce, inspirace a zábava

Můj diář tvoří týdenní kalendárium pro zaznamenání důležitých termínů, úkolů a schůzek. Každý týden má navíc stránku pro zapsání nejdůležitější cílů, úkolů, poznámek, nápadů, námětů, zážitků, radostí a starostí či postřehů z každodenního života. Tím diář plní i funkci deníku a na konci roku bude jistě příjemné jím zalistovat a ohlédnout se zpět v čase. Diář dále obsahuje přehledné kalendárium na rok 2020 a 2021 a měsíční plánovací přehled.

Zpestřením a zpříjemněním práce jsou originální obrázky výtvarnice Jany Vlkové, milé průpovídky vázající se k různým dnům nebo obdobím a doplňkové texty a připomenutí důležitých nebo zajímavých svátků a dní v roce.
 V diáři i zápisníku najdete přes 20 stránek skvělých praktických příloh, které se Vám budou určitě hodit. Patří mezi ně prostor na rychlé zaznamenání poznámek o zajímavých knihách, seriálech nebo filmech, místo pro tipy na výlety, recepty, které musíte zkusit, myšlenkové mapy, antistresové omalovánky, rozvrhy hodin nebo lístky, kam si zapíšete nákupní seznam. Na konci publikací je zařazena praktická papírová kapsa.

 

Nepostradatelný průvodce

Věříme, že dvojice našich nových kreativních výrobků se pro Vás stane nepostradatelnými průvodci ve chvílích naplněných prací i v čase odpočinku a budete se těšit na každou příležitost, kdy si do nich zapíšete další záznam.

 

NÁŠ TIP

Naše nové výrobky z dílny rodinného blokařství BOBO zakoupíte v našem eshopu za 399 Kč, a to jak Můj diář 2020 nebo Můj zápisník.. Chcete-li ušetřit, můžete se v eshopu registrovat a získat tak na celý nákup slevu 5% nebo dopravu zdarma. Více o výhodách registrace najdete v sekci Důležité informace - Proč nakupovat na bobo.cz?

 

 

Vaše objednávka byla odeslána.

Byli jste úspěšně přihlášeni k odberu našeho newsletteru.

Vaše zpráva byla odeslána, budeme Vás kontaktovat co nejdříve.