Dnes doprava zdarma od 599 Kč · Sleva 5 % na celou objednávku ► Pouze pro registrované zákazníky

Velkoobchod

Naše rodinné blokařství dodává zákazníkům krásné bloky, diáře, skicáky a kalendáře již od roku 1991 v nabídce, která se neustále rozšiřuje. Našim zákazníkům poskytujeme široký sortiment zboží za příznivé ceny, který je připraven k okamžité distribuci. 

Proč nakupovat právě u nás?

Máme široký sortiment osvědčených výrobků i novinek, které zákazníci vyhledávají a nakupují je během celého roku. O odbyt se tak nemusíte bát. Ručíme za kvalitu našich výrobků – opravdu všechny projdou našima rukama. Nic nepřeprodáváme, vše vyrábíme v jednom z nejmodernějších papírenských provozů v ČR, máme i vlastní specializovanou knihárnu. Garantujeme kvalitu a jasný původ produktů, které úspěšně vyrábějí naši zaměstnanci už téměř tři desítky let. Pro partnery máme připraveny zajímavé akce a slevy.

 

Rychlá expedice

Jsme připraveni na malé i velké objednávky, které zvládáme rychle expedovat. Ty standardního rozsahu jsou připraveny k předání přepravní službě ještě ten samý den, nejpozději druhý den ráno. Objednávky většího rozsahu připravujeme přesně podle požadavků zákazníka. Vždy svižně a precizně. Balíme do malých i velkých krabic, větší zásilky skládáme na palety. Veškerý sortiment máme skladem.

 

Pro každého něco máme

Vybírat můžete ze stovek výrobků, které najdou využití v kanceláři, ve škole či doma, pro práci, zábavu nebo třeba umění. Naše výrobky dělají radost a pomáhají všem – školákům, manažerům nebo třeba náročným umělcům. Spolupracujeme s papírenskými velkoobchody, ale těší nás i zájem menších prodejců, kterým se snažíme vycházet vstříc. 

 

Jak si objednat

Vyberte si ze široké nabídky to, co potřebujete pro své zákazníky. Spolehlivě zabalit a expedovat umíme vše bez ohledu na to, jestli objednáte malou zásilku nebo celý kamion. O vše se postaráme. 

 

Podpora v místě prodeje 

Pro jednotlivé edice jsme připravili sadu stojanů, které pomáhají při jejich prezentaci i prodeji přímo v prodejnách. Pokud o naše stojany a výrobky máte zájem, ozvěte se nám. Rádi Vám vše představíme.

Velkoobchodní nabídka

Michal Vondra

Obchodní ředitel

 

+420 602 224 120


vondra@bobo.cz

Děkujeme

Vaše objednávka byla odeslána.

Děkujeme

Byli jste úspěšně přihlášeni k odberu našeho newsletteru.

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána, budeme Vás kontaktovat co nejdříve.