VÝPRODEJ ! Sleva 75% na všechny kalendáře a diáře 2020. Platí do vyprodání zásob.

Technologie

Zveme Tě na virtuální prohlídku naší výroby. Kroužkový blok, zápisník, diář, kalendář nebo brožuru vyrobíme na zakázku podle Tvého přání. Podívej se na technologie zpracování v našem rodinném blokařství, které má tradici od roku 1991. Vytváříme řadu vlastních produktů a poskytujeme kompletní servis pro zakázkovou výrobu. Provedeme Tě výrobou tvé zakázky od prvotního nápadu až po expedici zakázky. Spojení moderních postupů a technologií s šikovností našich zaměstnanců to je správná kombinace pro vznik kvalitních a krásných výrobků z papíru.

 

Vazba

Bloky, zápisníky, brožury, katalogy, kalendáře, diáře či skicáky svážeme podle přání zákazníka. Zaměřujeme se především na spirálovou vazbu, která má mnoho výhod.

Kovová vinutá spirála se nejčastěji používá pro stolní kalendáře. Twin wire vazba je ideální pro různé notesy, brožury, diáře, stolní či nástěnné kalendáře, kdy může být doplněna jedním či dvěma háčky pro zavěšení. Vinutá plastová spirála je odolnější, má tvarovou paměť, a proto se hodí například pro často používané brožury.

Balení

Každý výrobek je potřeba před odesláním dokonale zabalit a zabezpečit proti poškození při přepravě. Zakázky expedujeme zatavené skupinově do fólie, nebo zabalíme každý kus zvlášť. Výrobky můžeme zabalit také do kartonových krabic.

Snášení

Brožury, kalendáře, diáře a knihy musí mít všechny stránky seřazené ve správném pořadí. Pro rychlé snesení listů disponuje naše rodinné blokařství moderními stroji. Dvojitá elektronická kontrola zaručuje snesení listů ve správném počtu a pořadí.

Laser

Nejnovější technologií v naší výrobě je laser. Tiskneme laserem do papíru. Používáme ho především na povrchovou úpravu desek zápisníků, diářů, brožur a knih svázaných kroužkovou spirálou, protože obrázky na obálce vypadají velmi hezky, elegantně a efektně.

Perforace

Kulaté či hranaté děrování pro spirálu a také jehlička pro snadné odtrhávání listů. Automat s výměnnými výsekovými nástroji umožňuje až dvacet druhů perforace. Proseknout dokážeme jakýkoliv papír, ale i plast a další netradiční materiály.

Řezání

Na začátku každé zakázky je paleta s papírem. Absolutní přesnost řezu, kvalita a rychlost to jsou základní předpoklady pro jeho další zpracování.

Digitální tisk

Metoda přímého převodu digitálních dat z počítače, do tiskárny a následně přímo na papír bez jakýchkoliv mezikroků. Digitální tisk je vhodný pro tisk letáků, plakátů, vizitek, různých pozvánek a oznámení, dárkových poukazů či brožur. Ideální řešení pro malé a středně velké zakázky a pro individualizaci či personalizaci výrobků.

Vaše objednávka byla odeslána.

Byli jste úspěšně přihlášeni k odberu našeho newsletteru.

Vaše zpráva byla odeslána, budeme Vás kontaktovat co nejdříve.