Žákovský diář

Parametry Žákovského diáře

Představujeme BOBO Žákovský diář pro školní rok 2018/2019.

Již několik desítek českých škol zařadilo Žákovský diář BOBO do své výuky. Diář pomáhá vést záznamy o úkolech, plánovat a hodnotit sám sebe za vykonanou práci. Žáci se díky diáři učí organizovat svůj čas, plánovat události, zapisovat osobní poznámky či včas plnit domácí úkoly. Žákovský diář rozvíjí spolupráci s pedagogem.

Náhled náplně 1 Náhled náplně 2 Náhled náplně 3 Náhled náplně 4

Náhled náplně 1 Náhled náplně 2
Náhled náplně 3 Náhled náplně 4
Náhled náplně 5 Náhled náplně 6

Žákovské diáře BOBO jsou ve formátu A5, svázány dvojitou kroužkovou spirálou Twin Wire. Papír má gramáž 80 g/m2. Vyšší gramáž zajistí žákům kvalitnější psaní. Text se nepropíjí na druhou stranu papíru nebo na další listy. Diáře jsou datovány od srpna do srpna. Kalendárium diáře je týdenní s dostatkem prostoru pro poznámky.

Diář dále obsahuje:

Žákovské diáře BOBO 2018/2019 lze vyrobit na zakázku. Vaše diáře mohou mít individuální přebal. Lze doobjednat i všití dalších listů. Více informací získáte na e-mailu kabatova(zavináč)bobo.cz nebo na telefonním čísle 602 224 123.

Pokud nepotřebujete vyrobit diáře přímo na míru Vaší škole, můžete si Učitelský a Žákovský diář s univerzálním přebalem zakoupit od jednoho kusu přímo na našem eshopu.

Termíny, podklady, ceny

Objednávku je nutno zaslat do 30.6.2018. Podklady pro tvorbu grafiky obálky, případných vložených listů, atd.. je nutné dodat do 30.6.2018.

Cena diáře je 47,50 Kč za kus. Cena je včetně DPH a odvíjí se od počtu objednaných kusů.

V zájmu snížení nákladů na realizaci návrhu si připravte prosím náležité podklady:

Při takto zpracovaných podkladech se cena za grafické práce pohybuje od 400 do 600 Kč.