Učitelský diář

Parametry Učitelského diáře

Představujeme BOBO Učitelský diář pro školní rok 2018/2019.

Již několika stovkám českých učitelů pomáhá s výukou Učitelský diář BOBO. Učitelský diář BOBO pomáhá vést záznamy o úkolech, plánovat, organizovat, mít přehled o činnosti ve třídě či zapisovat osobní poznámky.

Náhled náplně 1 Náhled náplně 2 Náhled náplně 3 Náhled náplně 4 Náhled náplně 5

Učitelské diáře BOBO jsou ve formátu A5, svázány dvojitou kroužkovou spirálou Twin Wire. Papír má gramáž 80 g/m2. Vyšší gramáž zajistí kvalitnější psaní. Text se nepropíjí na druhou stranu papíru nebo na další listy. Diáře jsou datovány od srpna do srpna. Učitelé tak mohou již v srpnu, před nástupem do nového školního roku, plánovat svoji činnost. Kalendárium diáře je týdenní s dostatkem prostoru pro poznámky.

Diář dále obsahuje:

Náhled obálky 1 Náhled obálky 2
Náhled obálky 3 Náhled obálky 4
Náhled obálky 5 Náhled obálky 6

Učitelský diář je téměř identický s Žákovským diářem. Navíc obsahuje dvoustrany s tabulkou pro seznam a hodnocení žáků.

Učitelské diáře BOBO 2018/2019 lze vyrobit na zakázku. Váš diář může mít individuální přebal. Lze doobjednat i všití dalších listů. Více informací získáte na e-mailu kabatova(zavináč)bobo.cz nebo na telefonním čísle 602 224 123.

Pokud nepotřebujete vyrobit diáře přímo na míru Vaší škole, můžete si Učitelský a Žákovský diář s univerzálním přebalem zakoupit od jednoho kusu přímo na našem eshopu.

Termíny, podklady, ceny

Objednávku je nutno zaslat do 30.6.2018. Podklady pro tvorbu grafiky obálky, případných vložených listů, atd.. je nutné dodat do 30.6.2018.

Cena diáře je 73,30 Kč za kus. Cena je včetně DPH a odvíjí se od počtu objednaných kusů.

V zájmu snížení nákladů na realizaci návrhu si připravte prosím náležité podklady:

Při takto zpracovaných podkladech se cena za grafické práce pohybuje od 400 do 600 Kč.