Designový kroužkový blok Storage

Blok je pomocníkem a společníkem ve všech možných situacích a na všech místech, kde si potřebujete hned "uskladnit" své myšlenky, náčrtky, poznámky, ...

Storage blok je precizně zpracován v praktických tvrdých deskách, které jej chrání před poškozením. Kroužková vazba umožňuje snadné použití, rohy jsou zaobleny. Chamois papír použitý v bloku je luxusní, hladký, dobře popsatelný, písmo se nerozpíjí. Oproti běžným blokům s bílým papírem, který částečně oslňuje, chamois papír chrání váš zrak díky jeho příjemné barvě. Blok má vzadu umístěnou kapsu na poznámky či založení vizitky. Nechtěnému otevírání brání guma.

Blok Storage se vyrábí ve dvou velikostech. Menší blok Storage má rozměr 125 x 178 mm a větší blok Storage má rozměr 193 x 255 mm. 100 listů s linkami nebo čtverečkem je svázáno TWIN WIRE spirálou do moderních červených nebo stříbrných desek.

Storage blok foto 1 Storage blok foto 2 Storage blok foto 3

Jak vybrat blok na psaní?

Dostanete nápad...co uděláte? Zapíšete si jej. Psané poznámky jsou stále - i přes digitalizaci - nejpoužívanější a také tou nejspolehlivější formou.

Bloky lze rozdělit do kategorie dle způsobu vazby na bloky lepené a bloky kroužkové.

Dle použití lze poznámkové bloky rozdělit na bloky kapesní, které máte stále při ruce nebo bloky kancelářské, vhodné především na firemní zápisky. Kategorie bloky s motivy je vhodná pro ty, kteří hledají stylové bloky. Velmi oblíbené jsou také takzvané karis bloky. Tedy bloky, které jsou kašírované a mají pevné desky. Dají se do nich vkládat listy a podobají se šanonům.

Podívejte se na nové bloky z edice Zachyť svůj nápad na našem e-shopu.