Logistika

Areál Voračice

Areál BOBO BLOK Voračice

Disponujeme rozsáhlými skladovacími prostory, ve kterých nabízíme kompletní logistické služby. Hlavní motivací je pro nás narůstající zájem zákazníků společnosti BOBO BLOK, spol. s r.o. o možnost využití logistických služeb přímo u výrobce.

Pro zákazníka to znamená odpadnutí starostí s mezistupněm mezi výrobou a zákazníkem a tím i nesporné finanční úspory.

U nás je vše "pod jednou střechou" a zákazník může až po dodání zboží svému odběrateli vše řešit s jedním subjektem. V letošním roce jsme oslavili šestileté výročí divize Logistiky ve společnosti BOBO BLOK, spol. s r.o.


Skladovací hala

Skladovací hala v areálu Voračice

Skladování

Pro naše zákazníky nabízíme skladovací služby v halách s možností skladování v regálových systémech nebo po zemi (např. pro nestandardní rozměry skladovaného zboží). Disponujeme 4000 paletovými místy. Zaručujeme přesnou evidenci Vašeho zboží a jeho vychystávání přesně podle Vašich objednávek a termínů. Vyskladňování je možné po paletách, ale i v kusovém množství.


Skladovací prostory

Skladovací prostory v areálu Voračice

Skladovací prostory

Skladovací prostory v areálu Voračice

Nabízíme kompletaci expedičních palet (nadružování) z více skladovaných palet. Výhodou je i možnost elektronické komunikace, kde je možné využít hlavní výhodu odeslání objednávky přímo z Vašeho informačního systému.


Naše vozidla

Areál BOBO BLOK Voračice

Naše vozidla

Areál BOBO BLOK Voračice

Doprava

Zajistíme Vám optimální způsob dopravy Vašeho zboží od jednotlivých balíků až po kamionové množství.


Další logistické služby

Zajistíme i další služby, které můžete potřebovat. Jedná se o: