Vazba

Vazba Druhy vazeb

Jestliže potřebujete svázat autoatlas, kalendář, diář, zápisník, blok, manuál, katalog, nebo máte jiné speciální přání, vždy pro Vaši zakázku vybereme optimální vazbu dle Vašeho přání.

Umíme přesně svázat i různě veliké listy a vlastně v podstatě vše, co lze perforovat. Pokud se o vazbě chcete dozvědět více, klikněte na odkaz.


Ukázky produktů

Ukázky z naší produkce Inspirujte se

Pro Vaší inspiraci jsme připravili ukázku produktů, které pro Vás můžeme vyrobit. Jedná se zejména o výrobky patřící do firemní výbavy, bloky, nástěnné kalendáře, stolní kalendáře, diáře, mapy a autoatlasy, manuály, brožury, rejstříky.

Z těchto ukázek můžete načerpat inspiraci na produkt, který se bude hodit právě pro Vaší firmu. Inspirujte se...


Výrobní technologie

Výrobní procesy Jak pracujeme

Naše specializovaná knihárna komplexně zpracovává papír. Při zpracování spirálovou vazbou je na začátku výrobního procesu řezání na přesný formát. Následuje snášení listů, poté se papíry perforují. Naperforovaný produkt se zpracovává knihařskou vazbou, spirála vinutá nebo Twin Wire. Hotové produkty Vám zabalíme do folie, papíru, krabic, polyethylénu.

U výrobků je také možné kulatit rohy, vrtat díry až do průměru 14 mm. Zhotovujeme také výseky z papíru, plastu, lepenky. Lepenku je možno kašírovat až do formátu 600x400 mm. Vyrábíme též papírové kostky.

Další podrobnosti o výrobní technologii, kterou používáme, naleznete po kliknutí na odkaz.


Logistika

Ostatní služby - Logistika Další služby

Disponujeme rozsáhlými skladovacími prostory, ve kterých nabízíme kompletní logistické služby. Hlavní motivací je pro nás narůstající zájem zákazníků společnosti BOBO BLOK, spol. s r.o. o možnost využití logistických služeb přímo u výrobce.

Pro zákazníka to znamená odpadnutí starostí s mezistupněm mezi výrobou a zákazníkem a tím i nesporné finanční úspory. U nás je vše "pod jednou střechou" a zákazník může až po dodání zboží svému odběrateli vše řešit s jedním subjektem. Více o logistice.