Školní sešity BOBO - naše sešity hrají!

Školní sešity

Představujeme nový design školních sešitů s barevnější obálkou a vylepšenou grafikou. Nové školní sešity BOBO BLOK obsahují na zadní straně obálky hudební nosič BOBOSOUND - unikátní QR kód, pod kterým naleznete originální hudbu. Naše sešity tak skutečně hrají! Stačí si zdarma stáhnout do svého chytrého zařízení (mobil/tablet) čtečku QR kódů, načíst QR kód ze zadní strany sešitu a zaposlouchat se do skvělé hudby. Vybírat můžete z několika písní od různých kapel.

Sešity chrání pevná papírová obálka. Vnitřní bělené, bezdřevé listy jsou vyrobeny z ofsetového papíru a mají gramáž od 60 do 70 g/m2. Většina současných výrobců školních sešitů použivá papír s gramáží jen 50 g/m2. Vyšší gramáž papíru zajistí pevnost v ohybu i tahu, menší průsvitnost a lepší kvalitu psaní. Sešity jsou vhodné pro psaní tužkou i perem.

Co znamenají čísla na sešitech?

Čísla na školních sešitech mají svoji logiku. Vždy jsou trojciferná, například sešit číslo 445, 540 nebo 644.

První číslice označuje velikost sešitu - A4, A5 nebo A6

Druhá číslice uvádí počet listů v sešitu - 10, 20, 40 nebo 60 listů

Třetí číslice vyjadřuje linkování, zda je sešit bez linek (čistý), linkovaný nebo čtverečkovaný a případně jak daleko linky od sebe jsou:

  • 0 - bez linek
  • 1 - linkovaný 20 mm
  • 2 - linkovaný 16 mm
  • 3 - linkovaný 12 mm
  • 4 - linkovaný 8 mm
  • 5 - čtverečkovaný

Školní sešity Duhová Kočka od Lucie Ernestové

Školní sešity s originální grafikou od české kreslířky Lucie Ernestové, která je autorkou krásné edice poznámkových bloků Duhová Kočka.

Školní sešity Duhová Kočka jsou unikátní svou obálkou, která má parciální lak. Ten vytváří s pomocí světla zajímavý efekt a ilustrace zde doslova ožívá. Na obálce je klasický rámeček s řádky a s prostorem pro nadpis předmětu, jména, ročníku nebo třídy.

Formáty školních sešitů jsou A4 a A5, obsahují 40 listů a vyrábíme je v lineatuře: čistý, linka, čtvereček. Papír uvnitř sešitu je bezdřevý a má vyšší gramáž - 80 g/m2. Na zadní straně každého školního sešitu Duhová kočka je inspirativní text na důležitá životní témata.

Školní sešit Duhová Kočka A4 čistý - Rozhodnout se Školní sešit Duhová Kočka A4 linka - Strach a důvěra Školní sešit Duhová Kočka A4 čtvereček - Přátelství Školní sešit Duhová Kočka A5 čistý - Spolupráce Školní sešit Duhová Kočka A5 linka - Dělej věci tak jak nejlépe umíš Školní sešit Duhová Kočka A5 čtvereček - Touha po poznání

Školní sešity s Krtkem

Kdo by neznal Krtečka a jeho kamarády od výtvarníka Zdeňka Milera. Společnost BOBO BLOK je výhradním výrobcem školních sešitů pro začínající školáky s motivem Krtka.

Školní sešit s motivem Krtka Školní sešit s motivem Krtka Školní sešit s motivem Krtka Školní sešit s motivem Krtka

Školní sešity RETRO

Školní sešity z edice RETRO vyrábíme ve dvou formátech. Školní sešit č. 544 o velikosti A5 a školní sešit č. 444 o formátu A4. Sešity mají 40 linkovaných listů s papírem o gramáži 70 g/m2 a pevnější obálku. Sešit je svázán šitou vazbou V1 a na hřbetu je nalepený černý pásek. Na obálce je umístěn 4-řádkový štítek pro nadepsání sešitu.

Školní sešit A5 z edice RETRO Školní sešit A4 z edice RETRO

Školní sešity pro výuku Hejného metodou

Vyrábíme speciální školní sešity určené pro výuku matematiky Hejného metodou. Jedná se o netradiční způsob výuky matematiky. Touto metodou učí již více než 750 základních škol v ČR.

Hejného metoda je založena na respektování 12 klíčových principů, které skládá do uceleného konceptu tak, aby dítě objevovalo matematiku samo a s radostí. Sešity pro výuku Hejného metodou vyrábíme ve dvou formátech - A4 pod označením 4410 a formát A5 s označením 5410. Sešity jsou 40ti listé. 30 listů sešitu je čtvrečkovaných s rozměry čtverečkůů 10 x 10mm a posledních 10 listů je čistých (nepotištěných).

Sešit A4 pro výuku matematiky Hejného metodou Sešit A5 pro výuku matematiky Hejného metodou

Potřebujete školní sešity?

Pro Vaši školu zajistíme individuální balíček školních sešitů, dle Vašich požadavků. Zajímá Vás cena? Kontaktujte prosím naše obchodní zástupce:

Michal Vondra

Obchodní manažer - výrobky Michal Vondra vondra@bobo.cz
+420 602 224 120

Daniel Sedláček

Obchodní zástupce - výrobky Daniel Sedláček sedlacek@bobo.cz
+420 602 309 430

Nabízíme možnost náhradního plnění.

Školní sešity si můžete pořídit již od jednoho kusu v našem online papírnictví.