Pozvánka na Festival EVOLUTION 2019 - Přijďte se podívat, jak tiskneme laserem do papíru chci více informací...

Obchod

Nabídka

Garance kvality
Vyrobeno v České republice

Rychlá expedice
Odeslání do 24 hodin

Prověřeno zákazníky 
27 let na trhu

BOBO zápisník Leonardo DL

Leonardo zápisník formátu DL 21 x 12 cm, obálka - 1400 g lepenka hnědá zušlechtěná laserem, vnitřek - 60 listů, 100 g Munken Pure, lineatura linka - tečka, černá záložka, černá tužka se stříbrnou klipsnou. Bronzová TWIN WIRE vazba.  
Skladem: 66 ks
Číslo zboží: 27993

Doporučená cena s DPH200 Kč

Vaše cena s DPH179 Kč

Cena bez DPH148 Kč

BOBO zápisník Leonardo DL

110x210 mm

60 listů

linko/tečkované

kroužková

Elegantní asistent
Poznámkový blok té nejvyšší třídy vyrobený z prémiových materiálů. Zdobí ho perfektní řemeslné zpracování, bronzová TWIN WIRE vazba a pevné, elegantní hnědé desky, které spolehlivě ochrání vaše záznamy. Zápisník LEONARDO je krásný na pohled a bude vám to s ním slušet na schůzkách, v kanceláři i na fotkách na instagramu. A navíc se do něj velmi dobře píše černou tužkou se stříbrnou klipsnou, kterou k LEONARDU dostanete.

Prvotřídní papír
Luxusní zápisník s 60 listy prémiového papíru 100 g Munken Pure a moderní lineauturou linka - tečka jsou další z řady důvodů, proč si ho pořídit a které navíc podtrhují eleganci zápisníku. Ten je navíc doplněn ladnou černou záložkou.

Vazba
Celý blok je svázán dvojitou kroužkovou spirálou TWIN WIRE v bronzové barvě, nejdokonalejším způsobem použití spirály v knihařské vazbě. Umožňuje snadné otáčení listů až o 360° bez vzájemného posunutí stránek. Výrobek zůstává otevřený na zvolené stránce a samovolně se nezavírá narozdíl od šitých vazeb. A pokud budete chtít, můžete jakýkoli list snadno odtrhnout.

Zákazníci kupující toto zboží koupili také

Děkujeme

Vaše objednávka byla odeslána.

Děkujeme

Byli jste úspěšně přihlášeni k odberu našeho newsletteru.

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána, budeme Vás kontaktovat co nejdříve.