Pozvánka na Festival EVOLUTION 2019 - Přijďte se podívat, jak tiskneme laserem do papíru chci více informací...

Obchod

Nabídka

Garance kvality
Vyrobeno v České republice

Rychlá expedice
Odeslání do 24 hodin

Prověřeno zákazníky 
27 let na trhu

BOBO skicák Leonardo 42 x 42 cm bílý

Leonardo čtvercový skicák, formát 42 x 42 cm, obálka - 1400 g lepenka hnědá zušlechtěná laserem, vnitřek - 20 listů, akvarelový papír bíly 250 g/m2, černá stuha na převázání.  
Skladem: 9 ks
Číslo zboží: 27931

Doporučená cena s DPH610 Kč

Vaše cena s DPH549 Kč

Cena bez DPH454 Kč

BOBO skicák Leonardo 42 x 42 cm bílý

420x420 mm

20 listů

bez linek

kroužková

LEONARDO, edice stvořená pro tvorbu bez omezení a zachycení těch nejlepších nápadů. Vyznačuje se výjimečným řemeslným zpracováním, kvalitou papíru a velmi pevnou obálkou zušlechtěnou laserem. Díky tomu je Leonardo tím nejlepším, co můžete pro své myšlenky, kresby i skicy mít. Přesvědčí vás třeba Leonardo skicák bílý medium.

Skicák pro nejlepší kresby
Vyzkoušejte skicák LEONARDO a uvidíte, že ho už nebudete chtít dát z ruky. Dopřejete totiž svým kresbám ideální místo - kvalitní papír pro kreslení a velmi pevné elegantní desky jsou přesně tím, co vaše kresby potřebují. Díky svému praktickému čtvercovému formátu a pevným deskám ho budete brát s sebou opravdu kamkoli. Vkusná černá stuha na převázání navíc zajistí, že se vás nový skicák nebude otevírat, když nebudete chtít.

Kreslete pastely, pastelkami, tuhou nebo obyčejnou tužkou. Netradiční čtvercový formát se spirálou vám dává tvůrčí svobodu - nejste omezeni tím, kde se budou jednotlivé listy otáčet.

Špičkový papír
Uvnitř skicáku je 20 listů s akvarelovým papírem vyšší gramáže 250 g/m2, která vám zajistí kvalitnější kreslení. Zapomeňte na skicáky, kde se kresby nebo poznámky propíjejí na druhou stranu papíru i další listy. U skicáku LEONARDO si jen vyberete, čím budete kreslit a vše ostatní můžete pustit z hlavy.

Vazba
Celý blok je svázán dvojitou kroužkovou spirálou TWIN WIRE v černé barvě, nejdokonalejším způsobem použití spirály v knihařské vazbě. Umožňuje snadné otáčení listů až o 360° bez vzájemného posunutí stránek. Skicák zůstává otevřený na zvolené stránce a samovolně se nezavírá narozdíl od šitých vazeb.

Zákazníci kupující toto zboží koupili také

Děkujeme

Vaše objednávka byla odeslána.

Děkujeme

Byli jste úspěšně přihlášeni k odberu našeho newsletteru.

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána, budeme Vás kontaktovat co nejdříve.