Pozvánka na Festival EVOLUTION 2019 - Přijďte se podívat, jak tiskneme laserem do papíru chci více informací...

Obchod

Nabídka

Garance kvality
Vyrobeno v České republice

Rychlá expedice
Odeslání do 24 hodin

Prověřeno zákazníky 
27 let na trhu

BOBO skicák Leonardo 18 x 18 cm, bílý

Leonardo čtvercový skicák, rozměr 18 x 18 cm, obálka - 1400 g lepenka hnědá zušlechtěná laserem, vnitřek - 20 listů, akvarelový papír bíly 250 g/m2, černá stuha na převázání.  
Skladem: 3 ks
Číslo zboží: 27894

Doporučená cena s DPH211 Kč

Vaše cena s DPH190 Kč

Cena bez DPH156 Kč

BOBO skicák Leonardo 18 x 18 cm, bílý

180x180 mm

20 listů

bez linek

kroužková

LEONARDO, edice stvořená pro tvorbu bez omezení a zachycení těch nejlepších nápadů. Vyznačuje se výjimečným řemeslným zpracováním, kvalitou papíru a velmi pevnou obálkou zušlechtěnou laserem. Díky tomu je Leonardo tím nejlepším, co můžete pro své myšlenky, kresby i skicy mít. Přesvědčí vás třeba Leonardo skicák bílý small.

Skicák pro nejlepší kresby
Vyzkoušejte skicák LEONARDO a uvidíte, že ho už nebudete chtít dát z ruky. Dopřejete totiž svým kresbám ideální místo - kvalitní papír pro kreslení a velmi pevné elegantní desky jsou přesně tím, co vaše kresby potřebují. Díky svému praktickému čtvercovému formátu a pevným deskám ho budete brát s sebou opravdu kamkoli.

Kreslete pastely, pastelkami, tuhou nebo obyčejnou tužkou. Netradiční čtvercový formát se spirálou vám dává tvůrčí svobodu - nejste omezeni tím, kde se budou jednotlivé listy otáčet.

Špičkový papír
Uvnitř skicáku je 20 listů s akvarelovým papírem vyšší gramáže 250 g/m2, která vám zajistí kvalitnější kreslení. Zapomeňte na skicáky, kde se kresby nebo poznámky propíjejí na druhou stranu papíru i další listy. U skicáku LEONARDO si jen vyberete, čím budete kreslit a vše ostatní můžete pustit z hlavy. Vkusná černá stuha na převázání navíc zajistí, že se vás nový skicák nebude otevírat, když nebudete chtít.

Vazba
Celý blok je svázán dvojitou kroužkovou spirálou TWIN WIRE v černé barvě, nejdokonalejším způsobem použití spirály v knihařské vazbě. Umožňuje snadné otáčení listů až o 360° bez vzájemného posunutí stránek. Skicák zůstává otevřený na zvolené stránce a samovolně se nezavírá narozdíl od šitých vazeb.

Zákazníci kupující toto zboží koupili také

Děkujeme

Vaše objednávka byla odeslána.

Děkujeme

Byli jste úspěšně přihlášeni k odberu našeho newsletteru.

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána, budeme Vás kontaktovat co nejdříve.