Pozvánka na Festival EVOLUTION 2019 - Přijďte se podívat, jak tiskneme laserem do papíru chci více informací...

Obchod

Nabídka

Garance kvality
Vyrobeno v České republice

Rychlá expedice
Odeslání do 24 hodin

Prověřeno zákazníky 
27 let na trhu

Perkusní roury Bobotubes

8 barevně odlišných trubek = 1 sada, Cdur stupnice C´-C´´  
Skladem: 26 ks
Číslo zboží: 23537

Doporučená cena s DPH750 Kč

Vaše cena s DPH500 Kč

Cena bez DPH412 Kč

Perkusní roury Bobotubes

Popis produktu: 8 barevně odlišných trubek = 1 sada, naladěných do stupnice Cdur.

Papír máme rádi a umíme s ním spoustu věcí. Ale taky máme rádi hudbu ve všech jejích podobách. Proto jsme si za cíl vytkli přinést jednoduchý hudební nástroj, který bude snadno dostupný a budou ho moci používat opravdu všichni. Podařilo se.

Lehkost

Výsledkem našeho snažení není jen jeden nástroj, ale rovnou celá sada. Obsahuje 8 lehkých, barevně odlišených trubek z plastu, naladěných do stupnice Cdur. Trubky jsou nařezané do přesné délky podle potřebného tónu, a to je vše, co potřebujete vědět.

Snadné použití

Perkusní roury BOBOTUBES se naučíte ovládat opravdu rychle. V jednoduchosti je krása - a to platí i pro naše perkusní roury. Trubkou stačí o cokoliv udeřit a ozve se patřičný tón. Jedná se totiž o skvělý perkusní-bicí nástroj s pevným laděním.

Pro výuku….

Celá naše sada je jednoduchým nástrojem pro rozvoj hudebního projevu bez rozdílu věku. Je to ideální pomocník pro hudební či umělecké školy při výuce dětí, ale úspěšně ho využívají i profesionální i amatérské performance. Proč? Protože rozvíjí hudební projev jednotlivce a hlavně učí i spolupráci v kolektivu.

… i pro zábavu

A to není vše. Může být i zdrojem zábavy, například při firemních akcích, jako je team building, vánoční večírek nebo firemní školení. Zážitek z “korporátního bubnování” je ojedinělý a kdo ho zažil, rád na něj vzpomíná. Jednoduchost, líbivost a funkčnost jsou parametry, které perkusní roury předurčují k častému využití nejen na firemních akcích, ale i při rodinných setkáních nebo jakékoli jiné příležitosti.

Reference:
91. mateřská škola Plzeň, Mateřská škola Pardubice, Hudební škola ABC, ZŠ/MŠ Rožmitál, ZŠ Chrastice, ZŠ Rožďálovice, ZŠ Dobronín, ZŠ Jáchymov, ZŠ Novosedly, ZŠ Příbram, Divadlo Minor a stovky dalších.

Zákazníci kupující toto zboží koupili také

Děkujeme

Vaše objednávka byla odeslána.

Děkujeme

Byli jste úspěšně přihlášeni k odberu našeho newsletteru.

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána, budeme Vás kontaktovat co nejdříve.