Dnes doprava od 59 Kč nebo zdarma při nákupu nad 599 Kč. Více informací v článku "Proč nakupovat na bobo.cz?"

Festival EVOLUTION 2019

22. - 24. 3. 2019 - Výstaviště Praha Holešovice | Otevřeno: pátek, sobota 10:00 - 19:00, neděle 10:00 - 18:00 | Stánek č. 79 v levém křídle

Pozvánka na Festival EVOLUTION 2019

Václav KabátZveme Vás na festival pro všechny, které zajímá zdravý životní styl a osobní rozvoj. Přijďte se podívat k našemu stánku č. 79 v levém křídle na to, jak tiskneme laserem do papíru a na představení našich kreativních a stylových novinek - Můj diař a Můj zápisník.

Václav Kabát, zakladatel BOBO BLOK spol. s r.o.

Pro členy klubu EVOLUTION máme připravenou speciální festivalovou slevu 20% na veškerý náš sortiment.

S laserem pracujeme při tvorbě produktů z papíru. Díky tomu můžete mít blok nebo diář, který nikdo jiný nemá. Do papíru dokážeme laserem přenést prakticky jakýkoliv námět i umělecká díla, která vytvářejí dojem 3D zpracování. Laserová technologie doplněná kvalitním tiskem výsledný dojem ještě umocňuje. Laser používáme při velkých zakázkách i pro individuální výrobu.

Bloky, zápisníky, skicáky, diáře zakoupené na našem stánku Vám na počkání vylaserujeme se jménem, znamením, symbolem nebo logem.

Můj diář a Můj Zápisník

Dva nové kreativní a stylové výrobky firmy BOBO BLOK představíme na jarním festivalu Evolution.

Můj diář a Můj zápisník

Ideální nástroje pro Vaše tvořivé plánování a zachycení nápadů, které se nesou v uvolněném a rozevlátém grafickém stylu, prakticky bez rovných linek zato s dostatek místa pro Vaše zápisky. To vše je v příjemných a nevtíravých trendy barvách roku 2020 pro jaro, léto, podzim a zimu.

Tašky s logem úplně bez barvy

Tiskneme laserem do papíru - ekologicky a bez barvy.

Papírová taška s logem

Pokud chcete pro Vaše výrobky použít opravdu ekologicky šetrné obaly, máme pro Vás zajímavé řešení. Laserem potištěné papírové tašky nebo sáčky. Laserová technologie ve spojení s obaly nabízí v našem podání i další velmi atraktivní řešení. Přijďte se podívat.

Vyberte si z našich výrobků

Na festivalu Evolution budeme vystavovat mnoho našich výrobků.

Retro edice

Pro potisk laserem Vám doporučujeme bloky, zápisníky a skicáky z populárních edic "Leonardo", "Retro" a "Zelenáč". Kromě nich se můžete těšit také na hudební omalovánky. To vše si můžete přijít prohlédnout k našemu stánku na festivalu Evolution 2019.

Papírem to nekončí

Laserovou technologii používáme i na jiné materiály.

Dřevěné dveře s vypáleným logem

Potisknout laserem umíme také hliníkové propisky nebo dřevěné tužky. Ukážeme Vám však i větší speciality a zajímavosti jako například logo vylaserované do dřevěných dveří.

Děkujeme

Vaše objednávka byla odeslána.

Děkujeme

Byli jste úspěšně přihlášeni k odberu našeho newsletteru.

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána, budeme Vás kontaktovat co nejdříve.