DUHOVÁ KOČKA

Edice Duhová Kočka

Nová série poznámkových bloků pod názvem Duhová Kočka vznikla ve spolupráci s ilustrátorkou Lucií Ernestovou. Lucie Ernestová kreslí inspirační obrázky pro děti v projektu Cesta k sobě. Dále je autorkou tzv. knížkoher, které jsou u dětí a rodičů velmi oblíbené. Tyto knížkohry můžete zakoupit v našem eshopu v sortimentu Dárkové zboží.

Sada magnetických bločků s tužkou

Představujeme praktické poznámkové bloky s tužkou a magnetem. Praktický blok do ruky, který je v horní části osazen tužkou pro zachycení Vašich nápadů a myšlenek. Na zadní straně bloku nalezenete magnet, který poslouží k zavěšení bloku například na lednici. Svým formátem 150 x 90 mm se Vám s přehledem vejde do kapsy nebo do kabelky.

Příjemný nelinkovaný papír v krémové barvě (tzv. Holmen book) Vám zpříjemní psaní. Jedná se o speciální knižní dřevitý papír s vysokou gramáži 80g/m2. Bloky vyrábíme v 5-ti ilustrovaných motivech s krátkým inspiračním textem na obálce.

Poznámkový blok Duhová kočka 24886 Poznámkový blok Duhová kočka 24893 Poznámkový blok Duhová kočka 24909 Poznámkový blok Duhová kočka 24916 Poznámkový blok Duhová kočka 24879 Poznámkový blok Duhová kočka otevřený Poznámkový blok Duhová kočka ze zadu

Řadu poznámkových bloků s tužkou a magnetem doplňují poznámkové zápisníky formátu A5, B6 a skicák. Bloky jsou svázány dvojitou kroužkovou vazbou TWIN WIRE pro snadné otáčení a odtrhávání listů. Desky bloků a zápisníků jsou z tvrdého kartonu.

Můžete vybírat z linkovaných nebo nelinkovaných (čistých) bloků. Jako náplň bloku jsme opět použili krémově zabarvený knižní papír Holmen book. Na výběr je několik tématických motivů.

Poznámkový blok 24418 Poznámkový blok A5 25371 Poznámkový blok A5 25333 Poznámkový blok A5 25395 Poznámkový blok A5 25357 Skicák B5 25302

Všechny poznámkové bloky, zápisníky a skicák z edice Duhová Kočka můžete zakoupit již od jednoho kusu v našem eshopu.