Představujeme Vám naší novou dětskou edici Svět

Vánoce, Vánoce přicházejí

Čtyři týdny před vánočními svátky přichází advent, období očekávání příchodu Spasitele. Měl by to být čas radosti, klidu, pohody, rozjímání a dobročinnosti. Přiznejme si, že pro mnohé z nás to zrovna moc neplatí. Společně s blížícími se Vánocemi a koncem roku naopak často přichází doba plná nervového vypětí a spěchu.

Šťastné a veselé...

Pojďte to s námi konečně změnit a vánoční svátky a končící rok si opravdu v klidu užít. Máme pro Vás pár tipů jak na to. A protože máme rádi papír a výrobky z něj, mají i naše rady s papírem hodně společného…

 

1. ŠTĚSTÍ

Štěstí, co je štěstí? Každý to máme trochu jinak. Na čem se většinou shodneme je, že pocit spokojenosti a štěstí nám přinese čas strávený s našimi nejbližšími, s rodinou a přáteli. Tak si třeba sedněte s dětmi, vezměte skicák a napište a namalujte dopis Ježíškovi, nebo nakreslete vánoční přání. Tyto společné chvíle Vám určitě přinesou hodně radosti a budete se cítit opravdu šťastní.

 

2. ZDRAVÍ

Myslete na své zdraví a předcházejte zdravotním problémům i během svátků. Přelom roku bývá časem předsevzetí. Plánujeme si, jak začneme cvičit a budeme pečovat o své zdraví. Pořiďte si kroužkový blok a zapisujte si do něj údaje o Vaší tělesné aktivitě, zdraví a kondici a sledujte, jak se Vám daří držet plán. Do stolního plánovacího kalendáře si nezapomeňte zapsat všechny pravidelné lékařské prohlídky.

 

3. POKOJ SVATÝ, ANEB HLAVNĚ KLID

Dnešní doba je hodně uspěchaná, stále se někam a za něčím ženeme. Přesto platí, že v období svátků přeci jen nemáme tolik pracovních povinností. Ani před Vánocemi však nezapomeňte vzít do ruky svůj kroužkový diář a pečlivě si sváteční dny naplánovat. Nepřehánějte to s cestováním a návštěvami. Hodně času si vyhraďte na odpočinek a nicnedělání. Kdy jindy si to můžete dovolit než právě o Vánocích.

 

4. POHODA

Pravá a nefalšovaná vánoční pohoda nemusí znamenat velký úklid, hromadu času strávenou vařením a pečením a hromadu peněz za vánoční výzdobu. Hlavní je, abyste se cítili dobře a v pohodě. Ježíšek se narodil ve chlévě, tak určitě přimhouří oko nad nějakým tím smítkem. Tvorba vánoční výzdoby může být navíc zábava a legrace v kruhu rodinném. Stačí barevné papíry a během chvilky můžete vykouzlit krásné ozdoby a dekorace.

 

5. ROZJÍMEJTE

Když už jste na chvilku zpomalili a zklidnili se, je možná dobrá chvíle zapřemýšlet nad svým životem a budoucností. Možná Vám v šuplíku už dlouho leží deníček nebo osobní zápisník, a tak do něj můžete připsat další řádky nebo rovnou celé stránky. Nebo si začněte plánovat svou budoucnost do nového diáře.

 

6. DÁRKY

Zvykli jsme si na to, že k Vánocům patří dárky. Není však potřeba to přehánět a předhánět se v tom, kdo za dárky utratí víc peněz. Mnohem cennější je originalita a osobitost. Svým blízkým můžete darovat zápisník, diář nebo skicák se jménem nebo osobním věnováním.

 

Vaše objednávka byla odeslána.

Byli jste úspěšně přihlášeni k odberu našeho newsletteru.

Vaše zpráva byla odeslána, budeme Vás kontaktovat co nejdříve.