english deutsche
BOBO BLOK, spol. s r.o. | Voračice 4, 257 53 Vojkov | Tel. 840 166 166
Školení podnikového informačního systému BYZNYS

Školení podnikového informačního systému BYZNYS

Od října 2016 do září 2017 se 15 zaměstnanců naší firmy zúčastní odborného školení na práci s podnikovým informačním systémem BYZNYS. Všichni vybraní pracovníci se systémem dennodenně pracují a detailní proškolení přinese výrazné zefektivnění jejich práce.

BOBO BLOK, spol. s r.o. drží krok s novinkami ve svém oboru i technologickými změnami a je proto nezbytné využívat všech dostupných nástrojů z oblasti ERP k tomu určených. Bezchybná znalost podnikového systému a prohloubení znalostí jeho problematiky zjednoduší a zefektivní práci na všech úrovních firmy.

Hlavním cílem školení je zvýšení kvalifikace našich zaměstnanců, protože zaměstnanci dělají firmu firmou a jen díky schopným a znalým pracovníkům může firma růst.

Na tento projekt školení je poskytována finanční podpora z projektu „Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců II (POVEZ II)“ z prostředků Evropského sociálního fondu a z prostředků Státního rozpočtu ČR, v rámci OPZ.

BOBO TV - Krátká videa našich produktů


Aktuality

Naše školní sešity hrají - nový design 2017

Naše školní sešity hrají - nový design 2017

Představujeme nový design školních sešitů BOBO - nová barevnější obálka s vylepšenou grafikou, kvalita zůstává. Nové školní sešity BOBO obsahují na zadní straně obálky hudební nosič BOBOSOUND - unikátní QR kód pod kterým naleznete originální hudbu. V eshopu můžete školní sešity nakoupit od 1ks.

Vyhráli jsme Kalendář roku 2017

Vyhráli jsme Kalendář roku 2017

Náš kalendář, který vyrábíme v knihárně BOBO - Rodinný kalendář s omalovánkami a hudbou 2017 - byl oceněn jako Kalendář roku 2017 za originální a inovativní přístup zpracování. Je dobře, že i v dnešní digitalizované době neztrácí tištěný kalendář své kouzlo a je součástí našich domovů i kanceláří.

Volná pracovní místa

Volná pracovní místa

Přijmeme do našeho týmu kolegu na pozici OPERÁTOR VÝROBY / SEŘIZOVAČ.

Školení podnikového informačního systému BYZNYS