Školní sešity BOBO - naše sešity hrají!

Sešity BOBO BLOK

Představujeme nový design školních sešitů BOBO - nová barevnější obálka s vylepšenou grafikou, kvalita zůstává. Nové školní sešity BOBO obsahují na zadní straně obálky hudební nosič BOBOSOUND - unikátní QR kód pod kterým naleznete originální hudbu. Naše sešity tak skutečně hrají! Stačí si zdarma stáhnout do svého chytrého zařízení (mobil/tablet) čtečku QR kódů, načíst unikátní QR kód na zadní straně sešitu a "hodit se do pohody" u skvělé hudby; vybírat můžete z několika písniček.

Sešity chrání pevná papírová obálka a vnitřní listy mají vyšší gramáž listů od 60 do 70g/m2. Většina současných výrobců školních sešitů použivá papír s gramáží jen 50g/m2. Vyšší gramáž papíru zajistí vyšší pevnost v ohybu i tahu, zajistí menší průsvitnost a lepší kvalitu psaní. Sešity jsou vhodné pro psaní tužkou i perem. Papír školního sešitu je bělený a bezdřevý. Jsme výhradním výrobcem školních sešitů pro začínající školáky s licencí Krtek.

Sešit s motivem Krtka Sešit s motivem Krtka Sešit s motivem Krtka Sešit s motivem Krtka

Co znamenají čísla na sešitech?

Číslo na školním sešitě má svojí logiku. Vždy jsou trojciferná, například sešit číslo 445, 540 nebo 644.

Školní sešity RETRO

Školní sešity z edice RETRO vyrábíme ve dvou formátech. Školní sešit č.544 o velikosti A5 a školní sešit č.444 o formátu A4. Sešity mají 40 linkovaných listů s papírem o gramáži 70g/m2 a pevnější obálku. Sešit je svázán šitou vazbou V1 a na hřbetu sešitu je nalepený černý, designový pásek. Na obálce je umístěn 4-řádkový štítek pro nadepsání Vašeho nového sešitu.

Retro sešit A5 Retro sešit A4

Školní sešity pro výuku Hejného metodou

Vyrábíme speciální školní sešity určené pro výuku matematiky Hejného metodou. Jedná se o netradiční způsob výuky matematiky. Touto metodou učí již více než 750 základních školv ČR.

Hejného metoda je založena na respektování 12 klíčových principů, které skládá do uceleného konceptu tak, aby dítě objevovalo matematiku samo a s radostí. Sešity pro výuku Hejného metodou vyrábíme ve dvou formátech - A4 pod označením 4410 a formát A5 s označením 5410. Sešity jsou 40ti listé, 30 listů sešit je čtvrečkovaných s rozměry čtverečkůů 10 x 10mm. Dalších 10 listů je nepotištěnch, čistých.

Sešit A4 pro výuku matematiky Hejného metodou Sešit A5 pro výuku matematiky Hejného metodou

Potřebujete školní sešity?

Pro Vaší školu zajistíme individuální balíček školních sešitů, dle Vašich požadavků. Zajímá Vás cena? Kontaktujte našeho obchodníka: Michal Vondra, e-mail: vondra(zavináč)bobo.cz, tel.: 602 224 120. Nabízíme možnost náhradního plnění.

Školní sešity si můžete pořídit již od jednoho kusu na našem eshopu www.e-shop.bobo.cz.

Sluneční kolekce

Sluneční kolekce

Ve středu 28. února úderem 17. hodiny byla představena Sluneční kolekce Miloše Vacíka© – unikátní propojení užité grafiky na papírenských produktech. Více informací o Sluneční kolekci.

Přijmeme zaměstnance

Přijmeme zaměstnance

Přijmeme do svého kolektivu ve Voračicích zaměstnance do výroby. Nástup možný ihned. Více informací o volných místech v naší společnosti naleznete na podstránce o firmě

Školní sešity | BOBO BLOK

-->