english deutsche
BOBO BLOK, spol. s r.o. | Voračice 4, 257 53 Vojkov | Tel. 840 166 166

Magnetické kalendáře

Staré dobré časy se vracejí v podobě Magnetického kalendáře. Kalendář vyrábíme ve třech motivech v retro stylu. Můžete si vybrat z motivu Hudba, Víno nebo v anglické verzi kalendária s motivem Praha.

Na výběr máte od každého motivu ve dvou velikostech. Menší magnetický kalendář má rozměr 195 x 280 mm a větší kalendář má rozměr 250 x 400 mm. Kalendář je kovový a je děrovaný, pro zavěšení na zeď. Třemi posuvnými okénky určujete měsíc, den v týdnu a datum. Kalendář se tak pro Vás stane věčným.

"Při pohledu na magnetický kalendář již nemusíte myslet na dnešní uspěchanou dobu, ale může se Vám vybavit pohodový život bez každodenního stresu a shonu...."

Magnetický kalendář - Hudba Magnetický kalendář - Víno Magnetický kalendář - Praha Magnetický kalendář - Na prání

Magnetické kalendáře vyrábíme také na zakázku. Vložíme Vaší fotografii či logo Vaší firmy a můžete i Vy zažít atmosféru starých časů. Máte zájem o zakázkovou výrobu magnetického kalendáře? Kontaktujte nás.

BOBO TV - Krátká videa našich produktů


E-Shop - Spirálové bloky, diáře, kalendáře

Aktuality

Denní kalendáře 2018

Denní kalendáře 2018

Kalendář 365 - to je denní trhací kalendář. Jedinečný kalendář, který vás bude doprovázet celým rokem 2018 a to denně. V eshopu BOBO je možné kalendáře předobjednat.

Volná pracovní místa

Volná pracovní místa

Příjmeme PRACOVNÍKY do výroby papírenského zboží

Naše školní sešity hrají - nový design 2017

Naše školní sešity hrají - nový design 2017

Představujeme nový design školních sešitů BOBO - nová barevnější obálka s vylepšenou grafikou, kvalita zůstává. Nové školní sešity BOBO obsahují na zadní straně obálky hudební nosič BOBOSOUND - unikátní QR kód pod kterým naleznete originální hudbu. V eshopu můžete školní sešity nakoupit od 1ks.

Výpadek eshopu

Výpadek eshopu

Dnes 1. listopadu máme hlášeny výpadky provozu eshopu. Pracujeme na nápravě. Objednávky přijímáme na 840 166 166 nebo 734 171 261. Také na emailu chejn@bobo.cz. Za komplikace se omlouváme.

Školení podnikového informačního systému BYZNYS