english deutsche
BOBO BLOK, spol. s r.o. | Voračice 4, 257 53 Vojkov | Tel. 840 166 166

Magnetické kalendáře

Staré dobré časy se vracejí v podobě Magnetického kalendáře. Kalendář vyrábíme ve třech motivech v retro stylu. Můžete si vybrat z motivu Hudba, Víno nebo v anglické verzi kalendária s motivem Praha.

Na výběr máte od každého motivu ve dvou velikostech. Menší magnetický kalendář má rozměr 195 x 280 mm a větší kalendář má rozměr 250 x 400 mm. Kalendář je kovový a je děrovaný, pro zavěšení na zeď. Třemi posuvnými okénky určujete měsíc, den v týdnu a datum. Kalendář se tak pro Vás stane věčným.

"Při pohledu na magnetický kalendář již nemusíte myslet na dnešní uspěchanou dobu, ale může se Vám vybavit pohodový život bez každodenního stresu a shonu...."

Magnetický kalendář - Hudba Magnetický kalendář - Víno Magnetický kalendář - Praha Magnetický kalendář - Na prání

Magnetické kalendáře vyrábíme také na zakázku. Vložíme Vaší fotografii či logo Vaší firmy a můžete i Vy zažít atmosféru starých časů. Máte zájem o zakázkovou výrobu magnetického kalendáře? Kontaktujte nás.

BOBO TV - Krátká videa našich produktů


E-Shop - Spirálové bloky, diáře, kalendáře

Aktuality

Vánoční provozní doba 2017

Vánoční provozní doba 2017

Sváteční provozní doba - poslední objednávky expedujeme ve čtvrtek 21.prosince 2017. Další expedice objednávek a zakázková výroba opět v provozu od úterý 2. ledna 2018.

Přijmeme zaměstnance

Přijmeme zaměstnance

Přijmeme do svého kolektivu ve Voračicích skladníky a zaměstnance do výroby. Nástup možný ihned. Více informací o volných místech v naší společnosti naleznete na podstránce Kariéra

Denní kalendáře 2018

Denní kalendáře 2018

Kalendář 365 - to je denní trhací kalendář. Jedinečný kalendář, který vás bude doprovázet celým rokem 2018 a to denně. V eshopu BOBO je možné kalendáře předobjednat.

Školení podnikového informačního systému BYZNYS