česky deutsche
BOBO BLOK Ltd | Voračice 4, 257 53 Vojkov, Czech Republic
 • Kalendář 365

  Kalendář 365

  Kalendář 365 - to je název nového denního trhacího kalendáře na rok 2014. Odtrhněte každý den s tím, že ten další bude vždy krásnější a úpěšnější. Uvidíte tu změnu v životě.

 • Bloky NEON

  Bloky NEON

  Bloky NEON jsou naší další novinkou. Touto výrazně barevnou a tudíž nepřehlédnutelnou kolekcí NEON bloků chceme jít vstříc módním trendům a požadavkům spotřebitele.

 • První videokalkulace

  První videokalkulace

  Zákazník poptával výrobu bločků s tužkou v cigaretové velikosti. Nevěděl však jakou podobu by bločky měli mít. Vytvořili jsme proto pro zákazníka videokalkulaci se čtyřmi druhy bločků.

 • Buřtpárty

  Buřtpárty BOBO BLOK

  Loučení s létem v BOBO BLOKu proběhlo na konci prázdnin a velice se vydařilo. Podívejte se i Vy do samotných útrob či na vrchol knihárny BOBO BLOK.

BOBO BLOK on YouTube.com


E-Shop - Spirálové bloky, diáře, kalendáře

Aktuality

New spiral - 35 mm

New spiral - 35 mm

Possibilities of our specialized bindery have been expanded to include now kind of binding. New diameter of plastic coiled spiral - 35 mm - allows you to bind a folder with thickness of 33 mm. The spiral can be made in dirrerent colors. Matter of course is their elastic memory.

BOBOTUBES

BOBOTUBES

BOBOTUBES this product was manufactured in cooperation with the band MARIMBA LIVE DRUMS. BOBOTUBES is a great percussion instrument suitable for all ages. MARIMBA LIVE DRUMS BOBOTUBES used together with the audience. BOBO BLOK working with this young promising band for many years.

BOBO BLOK on PAPERWORLD 2013

BOBO BLOK on PAPERWORLD 2013

Also this year BOBO BLOK visit Paperworld fair in Frankfurt. It’s a good start to the new fiscal year. Our company will get an overview of the field of stationery supplies, but here our company will get a lot of innovative ideas and contacts.