english deutsche
BOBO BLOK, spol. s r.o. | Voračice 4, 257 53 Vojkov | Tel. 840 166 166
 • Veletrh INSIGHTS-X 2016

  Veletrh INSIGHTS-X 2016

  6. - 9. října 2016 jsme se společně s firmou KOH-I-NOOR zůčastnili papírenského veletrhu INSIGHTS-X v Norimberku. Představili jsme novou kolekci výrobků, které hrají a mluví.

 • Křest nových výrobků RETRO a Duhové kočky

  Křest Retro poznámkových bloků a
  Edice bloků Duhová kočka

  Záznam z 27. června 2014 - křest nových produktů - Retro Zápisníků ve formátu A5 s tužkou a Edice poznámkových bloků Duhová kočka s tužkou a magnetem.

 • Žákovské a učitelské diáře

  Žákovské a učitelské diáře

  Již několik desítek českých škol zařadilo do výuky Žákovský diář nebo Učitelský diář BOBO. Oba diáře pomáhají vést záznamy o úkolech, plánovat a hodnotit vykonanou práci. Diáře rozvíjí spolupráci mezi pedagogem a žáky.

 • Kalendář 365

  Kalendář 365

  Kalendář 365 - to je název nového denního trhacího kalendáře. Odtrhněte každý den s tím, že ten další bude vždy krásnější a úpěšnější. Uvidíte tu změnu v životě.

 • Bloky NEON

  Bloky NEON

  Bloky NEON jsou naší další novinkou. Touto výrazně barevnou a tudíž nepřehlédnutelnou kolekcí NEON bloků chceme jít vstříc módním trendům a požadavkům spotřebitele.

 • První videokalkulace

  První videokalkulace

  Zákazník poptával výrobu bločků s tužkou v cigaretové velikosti. Nevěděl však jakou podobu by bločky měli mít. Vytvořili jsme proto pro zákazníka videokalkulaci se čtyřmi druhy bločků.

 • Buřtpárty

  Buřtpárty BOBO BLOK

  Loučení s létem v BOBO BLOKu proběhlo na konci prázdnin a velice se vydařilo. Podívejte se i Vy do samotných útrob či na vrchol knihárny BOBO BLOK.

BOBO TV - Krátká videa našich produktů


E-Shop - Spirálové bloky, diáře, kalendáře

Aktuality

Denní kalendáře 2018

Denní kalendáře 2018

Kalendář 365 - to je denní trhací kalendář. Jedinečný kalendář, který vás bude doprovázet celým rokem 2018 a to denně. V eshopu BOBO je možné kalendáře předobjednat.

Volná pracovní místa

Volná pracovní místa

Příjmeme PRACOVNÍKY do výroby papírenského zboží

Naše školní sešity hrají - nový design 2017

Naše školní sešity hrají - nový design 2017

Představujeme nový design školních sešitů BOBO - nová barevnější obálka s vylepšenou grafikou, kvalita zůstává. Nové školní sešity BOBO obsahují na zadní straně obálky hudební nosič BOBOSOUND - unikátní QR kód pod kterým naleznete originální hudbu. V eshopu můžete školní sešity nakoupit od 1ks.

Výpadek eshopu

Výpadek eshopu

Dnes 1. listopadu máme hlášeny výpadky provozu eshopu. Pracujeme na nápravě. Objednávky přijímáme na 840 166 166 nebo 734 171 261. Také na emailu chejn@bobo.cz. Za komplikace se omlouváme.

Školení podnikového informačního systému BYZNYS